rezerwacja miejsc
+ 48 601 212 617
+ 48 603 212 617

Rozkład jazdy na trasie PORT LOTNICZY LUBLIN

Rozkład ważny od 26.09.2017 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Terminal Przyloty

12:35, 16:25

12:35, 16:25 

12:35 12:35 12:35

12:35, 16:25

12:35, 16:25

D.A PKS Lublina st.11 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45


*(Bilet można zakupić Online oraz u kierowcy) *( Kurs dostosowywany na bieżąco pod przyloty/odloty samolotów)


Świąteczny numer do dyspozytor/rezerwacja
+48 691 212 617

Kierunek: Lublin → Podkarpacie

 Lublin
 (D.A stan. 11)
 7:00↓  10:30↓  13:40↓  16:45↓
 Janów Lubelski
 (D.A. stan 1 i 2)
 8:23  11:45  15:03  18:08
 Nisko
 (Warchoły)
 8:53  12:15  15:33  18:38
 Sokołów Małopolski
 (Biedronka)
 9:28  12:55  16:12  19:16
 Jasionka
 (Port lotniczy, terminal)
 9:46R  13:10R  16:30R  19:34R
 Rzeszów
 (ul. Sokoła 8 przy ogrodach)
 10:01↓  13:26↓  16:43↓  19:46↓
 Brzozów
 (Alta III Maja)
 11:08  14:26  17:46  20:51
 Sanok
 (PKP ul. Dworcowa 5)

 11:36(Przystanek ul. Lipińskiego)

 15:00  18:19  21:24
 Lesko
 (Miasto)
 11:59  15:19   ---  ---
 Polańczyk
 ul. Zdrojowa  (przy oś. JAWOR)
 12:22  ---  ---  ---
 Uherce Mineralne  ---  15:25   ---  ---
 Olszanica  ---  15:30   ---  ---
 Ustrzyki Dolne
 ul. Rynek (przystanek przy rynku)
 ---  15:42   ---  ---

Kierunek: Podkarpacie → Lublin

 Ustrzyki Dolne
ul. Rynek (Przystanek przy rynku)
 ---  ---  ---  15:45↓
 Olszanica  ---  ---  ---  15:57↓
 Uherce Mineralne  ---  ---  ---  16:02↓
 Polańczyk
 ul. Zdrojowa(przy oś. JAWOR)
 ---  ---  12:30↓  
 Lesko
 (Miasto)
 ---  ---  12:55 16:08↓
 Sanok
(PKP ul. Dworcowa 5)
 5:40↓  8:55↓  13:27 16:27
 Brzozów
 (Alta III Maja))
 6:10  9:24  13:55↓  17:00↓
 Rzeszów
 (ul. Sokoła 8 przy ogrodach)
 7:23↓  10:43↓  15:04↓  18:01
 Jasionka
 (Port lotniczy, terminal)
 7:40R  10:55R  15:18R  18:15R
 Sokołów Małopolski
 (Biedronka)
 7:55  11:13 15:36 18:31
 Nisko
 (Warchoły)
 8:32  11:50 16:10 19:08
 Janów Lubelski
 (D.A. stan 1 i 2)
 8:58  12:17 16:40 19:38
 Lublin
 (D.A stan. 11)
 10:22  13:41  18:02 20:56

Legenda

R oznacza przystanek warunkowy ( na żądanie po dokonaniu rezerwacji telefonicznej bądź zakupieniu biletu internetowego )
q- kursuje cały rok 
→  kierunek jazdy
Nie kursujemy: (25.XII)(1 dzień Świąt Wielkanocnych)(Nowy Rok)


SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Przy zakupie wybranych biletów internetowych 5% rabatu na przejazd w obie strony
Przy zakupie biletów grupowych powyżej 5 sztuk 5% rabatu
Zapraszamy do zakupów biletów w "Programie lojalnościowym" co 6 bilet 50% ceny i co 10 bilet za 1 zł
szczegóły promocji 

REZERWACJA TELEFONICZNA TRACI WAŻNOŚĆ 10 MINUT PRZED ODJAZDEM