rezerwacja miejsc
+ 48 601 212 617
+ 48 603 212 617

Firma Galicja Express istnieje na rynku przewozowym od 1995 roku. Przez wiele lat obecności w branży udało nam się zdobyć zaufanie wielu pasażerów, a także znacznie powiększyć i unowocześnić tabor autokarowy. Zajmujemy się przewozem osób na regularnej linii: Lublin-Janów Lubelski-Nisko-Jasionka-Rzeszów-Sanok-Polańczyk-Ustrzyki Dolne.
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło zdobyć silną pozycję na rynku. Jako jedyni w regionie dowozimy naszych klientów bezpośrednio na Lotnisko Lublin i Lotnisko Jasionka.

Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie wynajmu autokarów oraz busów VIP o ilości miejsc od 8 do 70. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje, certyfikaty i zezwolenia uprawniające do przewozu osób na terenie Polski i całej Europy. przejdź do wynajmy

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w przewozach osób, potwierdzone wymaganymi dokumentami i kwalifikacjami. Reprezentują się wysoką kulturą osobistą, chętnie służą pomocą, co sprawia, że podróż przebiega w miłej atmosferze.

W trosce o jak najwyższą jakość oferowanych usług oddajemy do Państwa dyspozycji komfortowe i nowoczesne autokary oraz busy wersji VIP. Nasze pojazdy są regularnie poddawane przeglądom. Dbamy o ich stan techniczny, aby były w pełni sprawne i niezawodne. Pojazdy są czyste i zadbane, aby podróż z nami przebiegła w jak najlepszych warunkach. Nieustannie inwestujemy w rozwój naszej firmy, wymieniamy tabor, który jest stale unowocześniany. Pragniemy zagwarantować najwyższe standardy przewozu osób, aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Bezpieczeństwo i komfort podróżujących jest dla nas priorytetem. przejdź do flota

Jeśli poszukują Państwo rzetelnego przewoźnika z wieloletnim doświadczeniem, wykwalifikowaną kardą i nowoczesnymi pojazdami, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Galicja EXPRESS
ul. Hutnicza 3 /208
20-218  Lublin


Tel. rezerwacja i informacja

Infolinia 7,00 - 21:00 (2,58zł/m)
+48 703 403 791
+48 703 403 792
galicja.bus@gmail.com – biuro

 

Biuro czynne w godzinach:
Infolina 24h (2,58zł/m)