rezerwacja miejsc
+ 48 601 212 617
+ 48 603 212 617

Uwaga !!!

Szanowni Pasażerowie,
Od dnia 05 lipca 2023r. kursy na trasach oferowanych przez „Galicja Express” będą realizowane przez SOFTTRAVEL. Bilety można nabyć na stronie softtravel.pl oraz moj-bus.pl.

Firma Galicja Express istnieje na rynku przewozowym od 1995 roku. Przez wiele lat obecności w branży udało nam się zdobyć zaufanie wielu pasażerów, a także znacznie powiększyć i unowocześnić tabor autokarowy. Zajmujemy się przewozem osób na regularnej linii: Lublin-Janów Lubelski-Nisko-Jasionka-Rzeszów-Sanok-Polańczyk-Ustrzyki Dolne.
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło zdobyć silną pozycję na rynku. Jako jedyni w regionie dowozimy naszych klientów bezpośrednio na Lotnisko Lublin i Lotnisko Jasionka.

Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie wynajmu autokarów oraz busów VIP o ilości miejsc od 8 do 70. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje, certyfikaty i zezwolenia uprawniające do przewozu osób na terenie Polski i całej Europy. przejdź do wynajmy

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w przewozach osób, potwierdzone wymaganymi dokumentami i kwalifikacjami. Reprezentują się wysoką kulturą osobistą, chętnie służą pomocą, co sprawia, że podróż przebiega w miłej atmosferze.

W trosce o jak najwyższą jakość oferowanych usług oddajemy do Państwa dyspozycji komfortowe i nowoczesne autokary oraz busy wersji VIP. Nasze pojazdy są regularnie poddawane przeglądom. Dbamy o ich stan techniczny, aby były w pełni sprawne i niezawodne. Pojazdy są czyste i zadbane, aby podróż z nami przebiegła w jak najlepszych warunkach. Nieustannie inwestujemy w rozwój naszej firmy, wymieniamy tabor, który jest stale unowocześniany. Pragniemy zagwarantować najwyższe standardy przewozu osób, aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Bezpieczeństwo i komfort podróżujących jest dla nas priorytetem. przejdź do flota

Jeśli poszukują Państwo rzetelnego przewoźnika z wieloletnim doświadczeniem, wykwalifikowaną kardą i nowoczesnymi pojazdami, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt


INFORMACJA 

512-022-622